Cena baryłki ropy spada - zarabiaj na tym

Cena baryłki ropy spada – żyj i bogać się na ostatnim

Poradnik Klienta

Cena baryłki ropy spada – pracuj na ostatnim W dzisiejszych dniach cena ropy na giełdach osiągnęła rekordowe spadki – obecnie baryłka ropy West Texas Intermediate kosztuje około 17,45 USD, a ropy Brent po 22, 28 USD. To ceny najmniejsze od lat. W minionym tygodniu po raz pierwszy w sprawie byliśmy do czynienia choćby ze piękną sytuacją: przez parę godzin zatrzymywała się teoretycznie „ujemna” cena tego materiału na Nowojorskiej Giełdzie. To, co niepokoi koncerny naftowe i państwa, których budżet kładzie się w całej mierze na handlu ropą, potrafi stanowić pełną szansą dla inwestora – i niedoświadczonego. To dokładnie teraz jest wspaniały moment, by zainwestować w ropę i dochodzić swoje dochody.

Cena baryłki ropy spada – pracuj i zarabiaj na ostatnim

 

Dlaczego ropa naftowa tak drastycznie tanieje?

Na obecny, drastyczny spadek cen ropy naftowej wpływ ma niemało czynników, z których największe uznanie traktują też o charakterze popytowym: epidemia koronawirusa sprawiła, że szybko od kilku tygodni alarmuje się, że nadciąga poważny kryzys gospodarczy. W moc krajach już przybyło do dużych spadków na giełdach. Branża transportowa, w jakiej zwykle zapotrzebowanie na ropę jest szerokie, przeżywa poważne tarapaty: samoloty w grup stoją uziemione na lotniskach, ograniczamy także przemieszczanie się przy pomocy innych sposobów transportu. Wiele chińskich fabryk wstrzymało pracę także nie dostarcza półproduktów na nowe rynki. Do ostatniego badają czynniki o charakterze podażowym: już od poprzedniego roku ropy na zbycie było po prostu zbyt wiele – a rywalizacja pomiędzy państwami OPEC nie dała na uzyskanie wspólnej polityki, która potrafiła jakoś łagodzić skutki załamania popytu.

Jak zarobić na taniejącej ropie?

Co spadek ropy oznacza dla polskich konsumentów?

Polscy konsumenci w moc wypadkach są nadzieję, że spadek cen ropy odda się na stok cen paliw na stacjach, a dodatkowo zahamowanie inflacji w dalszym kontekście. Chociaż rzeczywiście, ceny paliw na stacjach paliw zaczęły spadać – w Polsce po raz pierwszy benzyna PB95 spadła poniżej czterech złotych za litr, nie należy spodziewać się tankowania za pół-darmo. Pamiętajmy, że ponad połowa ceny, jaką dają kierowcy to różnego rodzaju podatki. Z pozostałej jednak strony, to dokładnie teraz, gdy ropa naftowa istnieje rzeczywiście popularna, warto przemyśleć inwestycję w niniejszy surowiec.

W jaki ćwicz mogę uzyskać na stokach cen ropy naftowej?

Inwestowanie w ropę miesza się z wieloma mitami. Dużo pań ma, że stanowi wówczas całkowicie poza ich zasięgiem, chociaż chętnie kupują akcje, Bitcoiny czy złote monety inwestycyjne, które w moc przypadkach tworzą się z o moc większym ryzykiem. Tymczasem inwestowanie w ropę nie jest skomplikowane – w współczesnym fakcie też możemy zdecydować się na układy futures, kontrakty CFD czy fundusze ETF w oparciu o ropę. Obecnie ropa jest rekordowo tania, można spodziewać się, że już czy później jej ceny znacząco poszybują w górę – wtedy wystarczy odsprzedać posiadane aktywa. Bardzo łatwym mitem istnieje oraz to, że aby zainwestować w ropę potrzebne są znacznie poważne fundusze. Na polskim rynku bardzo dogodnym środkiem na inwestycje w ropę jest Oil Profit PL – w współczesnym przykładu mała kwota wpłaty to – 941, 93 zł ($250). Wystarczy zapisać się, i doświadczeni doradcy krok po kroku instruują nas, co należy wykonać dalej.

Zobacz również Cena Baryłki Ropy Spada – Zarabiaj Na Tym

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments