Horoskop Baran online

Horoskop

Horoskop Baran online – Pierwszym, rozpoczynającym rok astrologiczny, znakiem zodiaku jest Baran. Słońce przebywa w nim od 21 marca do 20 kwietnia. Jest to znak podległy i pokrewny Marsowi Czerwonej Planecie, opiekunowi żołnierzy, odkrywców i techników. Mars jest zarówno planetą wojen, nienawiści i przemocy, jak i aktywności, odwagi, silnych namiętności, siły witalnej i płodności. Patronuje dwóm znakom zodiaku: Baranowi i Skorpionowi, z tym że energia tej planety w wypadku Barana jest konstruktywna, a Skorpiona prowadzi do zagłady. Najsilniej wpływ Marsa zaznacza się między drugim a pięćdziesiątym szóstym rokiem życia.

Żywiołem Barana jest ogień. Synowie ognia, ludzie urodzeni w znaku Barana, Strzelca i Lwa, obdarzeni są ogromną siłą i żywotnością. Są wyjątkowymi indywidualistami. Ich sposób myślenia jest skrajnie realistyczny, innych ludzi traktują instrumentalnie. Wszystko, co przeszkadza im urzeczywistnić zamierzenia, starają się eliminować, a nawet unicestwiać. Ze względu na pozycję Słońca w cyklu rocznym Baran należy do tzw. krzyża kardynalnego, który przynosi urodzonym w tym znaku silną wolę i niezmordowaną aktywność.

Szczęśliwy dzień – wtorek
Feralny dzień – piątek
Najlepiej wykształcony zmysł – wzrok
Metal – żelazo
Kamień – brylant, rubin
Kolor czerwień
Szczęśliwa liczba – 7
Kwiat – róża, goździk, wrzos
Roślina – laur

Najbardziej podatne na choroby – nerki, układ nerwowy Znaki przychylne – Lew, Strzelec, Bliźnięta, Ryby Znaki neutralne Baran, Byk, Panna, Wodnik, Skorpion Znaki nieprzychylne – Rak, Waga, Koziorożec

I dekada
Najbardziej podlegają wpływowi Marsa, jego wojowniczemu charakterowi, urodzeni w pierwszej dekadzie, między 21 a 31 marca – są agresywni, wojowniczy, odważni do granic ryzyka. Bywają też uparci, nie znoszą oporu i odmiennego zdania. W gniewie zdolni są nawet do zbrodni. Zarozumiali i mściwi nie zapominają urazy i potrafią zemścić się nawet po wielu latach. Nade wszystko pragną władzy i zaszczytów i ta żądza kieruje nimi przez całe życie. Często zdobywają upragnione wysokie stanowisko, ale już po chwili wydaje się im ono zbyt niskie i walczą dalej. Żądza władzy sprawia, że zawsze starają się być w centrum życia publicznego, zrobić karierę w polityce. Obdarzeni łatwością wypowiadania się, lubią dyskusje, debaty i narady. Często, ze względu na zamiłowanie do ryzyka, obierają karierę wojskową. Idą przez życie przebojem, nie zważając na innych. Nie przysparza im to prawdziwych przyjaciół. Najczęściej otaczają się ludźmi, którzy ze strachu lub dla własnej korzyści udają życzliwość. Pychę i upór okazują również w stosunkach rodzinnych, co nie sprzyja domowemu ciepłu. W miłości są namiętni, ale mało serdeczni. Żenią się często dla pieniędzy lub kariery. Wiodą życie niezwykle aktywne, w ciągłej walce, w ciągłym usiłowaniu zdobycia sławy, zaszczytów i majątku. Mimo tak wielu cech negatywnych Barany to ludzie niezwykle interesujący, imponują energią i przebojowością. Ich życie jest najczęściej barwne i pełne przygód. W pracy jako przywódcy, zwłaszcza przy rozwiązywaniu trudnych problemów – są nieocenieni. Nie boją się oryginalnych rozwiązań lub ryzykownych decyzji. Ponieważ są niewątpliwie inteligentni, często osiągają zdumiewające rezultaty. Należy dodać, że pierwszą dekadą opiekuje się również Pluton, który obdarza swoich podopiecznych entuzjazmem i aktywnością.

II dekada
Urodzeni w drugiej dekadzie, między 1 a 10 kwietnia, znajdują się pod szczególną opieką Słońca, którego wpływ hamuje w pewnym stopniu negatywne cechy Marsa: gwałtowność i mściwość. Tonujący wpływ Słońca sprawia, że bardziej liczą się z opinią otoczenia, starają się powściągać zbytnią impulsywność, bywają łatwiejsi we współżyciu. Większa otwartość sprawia, że potrafią wczuwać się w sytuację innych ludzi. Są bardziej wrażliwi niż urodzeni w pierwszej dekadzie. Potrafią analizować własne postępowanie, co często chroni ich przed podejmowaniem pochopnych decyzji.

Zdecydowanie przeciwstawiają się wszelkiej podłości i sami wystrzegają się stosowania nieuczciwych chwytów. Choć z natury zaborczy i zazdrośni okazują się dobrymi partnerami w przyjaźni, ponieważ potrafią być serdeczni i otwarci. Dążą, co prawda, do kariery i walczą o nią z całą energią, ale nie zabija to w nich radości życia, potrafią się wesoło bawić i lubią towarzystwo. Niestety, mają mniej odwagi niż ich poprzednicy, a często bywają nawet bojaźliwi. Nie stanowią oparcia w trudnych sytuacjach, w normalnych warunkach natomiast potrafią wdziękiem i temperamentem zdobyć sobie grono zwolenników. W miłości są sentymentalni, a nawet afektowani, lubią być przedmiotem adoracji. To dobrzy kochankowie, chociaż niezbyt wierni. Lubią przygody miłosne, ale ponieważ cenią sobie życie bez komplikacji, najczęściej wracają do swego stałego partnera.

Intelektualnie stoją na wyższym poziomie niż urodzeni w pierwszej dekadzie, ich zainteresowania są szersze i bardziej pogłębione, często o zabarwieniu humanistycznym.

III dekada
Urodzeni w trzeciej dekadzie, między 11 a 20 kwietnia, znajdują się pod dodatkowym wpływem Wenus. Wpływ ten zdecydowanie łagodzi obyczaje, a poza tym sprawia, że ich nastawienie do życia jest bardziej refleksyjne. Analizują swoje postępowanie i wyciągają wnioski na przyszłość. Interesują ich zagadnienia filozoficzne i mistyczne. Często bywają bardzo religijni, a nawet dewocyjni. Psychicznie są dużo słabsi od urodzonych w dwóch poprzednich dekadach. Obdarzeni dużą intuicją, a także zdolnościami proroczymi, często na wyrost lękają się trudności, cofają się przed najmniejszym ryzykiem. Ta słaba psychika skojarzona z właściwą dla wszystkich Baranów agresywnością prowadzi czasem do nieobliczalnych skutków. Potrafią być okrutni, najczęściej w stosunku do osób od siebie zależnych. W kontaktach z silniejszymi płaszczą się, a nawet nie cofają przed podłością. Również w dążeniu do celu nie zawsze postępują uczciwie. Żądni nowych wrażeń, a także chcąc pozbyć się własnego lęku, chętnie podróżują, nawet dookoła świata. Z tej właśnie grupy wywodzą się podróżnicy i odkrywcy. Lubią rywalizację, co przejawia się w uprawianiu sportu, a w krańcowych wypadkach w zamiłowaniu do gier hazardowych. W miłości są niezdecydowani, wahający się, niepewni swych uczuć, nie dowierzający partnerowi. Mają skomplikowane osobowości o zmiennym usposobieniu.

Wróżbitka agnieszka

Wróżka online Justyna

Wróżka Justyna specjalistka od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić w jakim kierunku możesz się udać, aby nie stracić życiowej szansy. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Wróżki.

napisz sms
zadzwoń
Wróżbita Maciej

Wróżbita Maciej

Wróżbita Maciej specjalista od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić może w jakim kierunku się udać, aby nie stracić życiowej nadziei. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Macieja.

napisz sms
zadzwoń
Serwina

Tarocistka Renata

Tarocistka Renata specjalistka od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić w jakim kierunku możesz się udać, aby nie stracić życiowej szansy. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Wróżki.

napisz sms
zadzwoń
0 0 votes
Daj ocenę