Horoskop Ryby online

Horoskop Ryby

Horoskop Ryby online – Dwunastym i ostatnim znakiem zodiaku są Ryby. Słońce przebywa w nim od 21 lutego do 20 marca. Jest to znak podległy Neptunowi, planecie dotychczas mało znanej. Energia tej planety jest również trudna do interpretacji. W astrologii przypisuje się Neptunowi działania nieco mroczne, tajemne, głównie w sferze podświadomości, instynktów i intuicji. Pod jego wpływem w systemie wartości Ryb naczelne znaczenie mają sprawy ducha, nigdy zaś materialne.

Przy pomyślnych układach gwiezdnych Neptun wpływa na rozwój wyobraźni, intuicji, altruizmu i uczuć romantycznych. Kiedy jego wpływ jest negatywny, ujawniają się: niepraktyczność, nadwrażliwość, chaotyczność, słaba wola i skłonność do nałogów. Wpływ Neptuna na Ryby przejawia się jednak głównie we wszechstronności zainteresowań, a także w głęboko rozwiniętych instynktach społecznych i zdolności do poświęcania się w imię racji nadrzędnych. Neptun, oprócz Ryb, patronuje pierwszej dekadzie Bliźniąt i trzeciej Wodnika. Wpływ jego trwa całe życie. Żywiołem Ryb, a także Raka i Skorpiona, jest woda. Wpływ tego żywiołu powoduje, że u wszystkich tych znaków obserwujemy silne emocje, głębokie życie wewnętrzne oraz niespodziewane reakcje. Ze znakiem Ryb łączy się wpływ wody w postaci lotnej – pary wodnej. Wynikiem tego jest wyjątkowa wrażliwość duchowa, w skrajnych wypadkach przybierająca formę zbytniego marzycielstwa i nerwic. Ze względu na pozycję Słońca w cyklu rocznym Ryby należą do tzw. krzyża zmiennego, który – tak jak u Bliźniąt, Panny i Raka – oznacza ruchliwość i niestałość.

Szczęśliwy dzień – czwartek
Feralny dzień – środa
Najlepiej wykształcony zmysł – słuch
Metal – srebro
Kamień – akwamaryn, opal
Szczęśliwa liczba – 3
Kwiat – jaśmin
Najbardziej podatne na choroby – drogi oddechowe, układ trawienny

Znaki przychylne – Rak, Skorpion, Ryby, Byk, Panna, Koziorożec

Znaki neutralne – Waga, Wodnik, Bliźnięta

Znaki nieprzychylne Baran, Lew, Strzelec


I dekada
Na pierwszą dekadę Ryb, od 21 lutego do 1 marca, dodatkowy wpływ wywiera Saturn. Planeta ta reprezentuje procesy koncentracji, stabilizacji i organizacji. Jej wpływ działa hamująco na chaos emocjonalny i na nie zawsze prawidłową ocenę rzeczywistości, będące wynikiem działania Neptuna, ale przynosi w zamian pierwiastek tragizmu i destrukcji.

Ryby urodzone w pierwszej dekadzie to natury wrażliwe, subtelne, pojednawcze, ale wyjątkowo łatwo ulegające cudzym wpływom. Chłoną zarówno rzeczy dobre, jak i złe, byle tylko były nowe i interesujące. Ich osobowość i charakter są trudne do ustalenia, ponieważ nie można przewidzieć, jak zareagują w powtarzającej się sytuacji. Często pobudki ich działania są dla otoczenia zupełnie niezrozumiałe i irracjonalne. Wynika to z ich, niewspółmiernie do innych ludzi, rozwiniętej podświadomości i intuicji, a także wysokich wymagań stawianych otoczeniu. Wymagania te nie zawsze bywają uzasadnione. Ryby z pierwszej dekady biorą bowiem własne marzenia i fantazje za realnie istniejącą rzeczywistość. Należy jednak pamiętać, że odznaczają się niezwykłym bogactwem wewnętrznym, wyjątkowymi zaletami ducha, intuicją i wyobraźnią. Przymioty te najlepsze rezultaty przynoszą w działalności artystycznej, w dziedzinach humanistycznych i przyrodniczych. Często ich osiągnięcia noszą znamiona geniuszu. Są doskonałymi organizatorami trudnych, ryzykownych przedsięwzięć, pełnymi pomysłów i inwencji twórczej. Dobre osiągnięcia mają również w pracy społecznej, ponieważ z wielką wrażliwością reagują na wyrządzoną komuś krzywdę i bez wahania stają w jego obronie. Praca ich przy-nosi najlepsze rezultaty wtedy, gdy nie muszą lękać się konkurencji. Z zasady bowiem obce ich naturze są: rywalizacja, współzawodnictwo i wyścig. Jeżeli jednak przełamią wewnętrzne opory, najczęściej wygrywają w konkurencji dzięki błyskotliwej inteligencji. Jednak dużo je to kosztuje. W pracy i w życiu odczuwają głęboką potrzebę spokoju i bezpieczeństwa jako przeciwwagi dla stałego niepokoju wewnętrznego.
Ryby z pierwszej dekady to osoby niezwykłe i interesujące. Nic więc dziwnego, że cieszą się dużą sympatią otoczenia. Sami jednak obdarzają swymi względami bardzo nieliczne osoby, rzadko kto może sprostać ich wygórowanym, często nierealnym wyobrażeniom. Również w miłości ich uczucia mają charakter bardzo skomplikowany. Często, spotkawszy wymarzonego partnera, tchórzą i nie wyznają swoich uczuć. Na pewno nigdy nie będą o nic i o nikogo walczyć. Dużo w ich życiu frustracji i cierpienia. Kiedy jednak zawrą związek małżeński, są w nim wzorowymi, lojalnymi partnerami.

II dekada
Druga dekada Ryb, od 2 do 11 marca, upływa pod patronatem Jowisza, którego energia sprawia, że ludzie urodzeni w tym czasie stale dążą do zdobycia wyższego poziomu życia, zarówno umysłowego, jak i emocjonalnego.
Urodzeni w drugiej dekadzie odczuwają dużo większą potrzebę metodyczności i ładu niż ich bracia z końca lutego. Dzięki wpływowi Jowisza mają zdecydowanie lepszą ocenę rzeczywistości i ich decyzje z reguły są trafne. Bywają na ogół dobrymi organizatorami wszelkiego typu przedsięwzięć, choć raczej niewymagających rozmachu i nieniosących zbytniego ryzyka. Bardzo dobrze czują się w pracy społecznej i są w niej nieocenieni dzięki wrodzonej opiekuńczości i życzliwości, a także bardzo sympatycznemu, przyjacielskiemu podejściu do ludzi.

Ryby z drugiej dekady właśnie dzięki tej ogromnej życzliwości bywają bardzo łubiane. U innych też cenią przymioty ducha, szczególnie lojalność i przyjaźń. Choć to osoby bardzo inteligentne i łatwo chłonące wiedzę, w każdej sprawie zawodowej czy osobistej posługują się nie intelektem, a intuicją. Właśnie intuicja pozwala im dobierać sobie właściwych współpracowników, przyjaciół i znajomych. Intuicja ostrzega ich przed niebezpieczeństwem, fałszerstwem i zdradą. Oprócz wyjątkowej intuicji cechuje je również wyjątkowa uczuciowość i podatność na bodźce emocjonalne. Łatwiej jest im przemówić do serca niż do rozumu. Łatwo się egzaltują i łatwo zrażają. Ich stan psychiczny to ciągła huśtawka, z wyżu w niż i na odwrót. Ta podatność na impulsy emocjonalne z całą siłą ujawnia się w sprawach miłosnych. Wielką namiętność od gwałtownego zerwania dzieli u nich tylko krok. Ich sytuacja uczuciowa jest często niejasna, nieuregulowana, choć z racji potrzeby otwartości i serdeczności powinni dążyć do pełnego, legalnego związku. Nierzadko jednak wiążą się w związki nielegalne, skrywane przed otoczeniem. Wynika to z ukrytego głęboko w duszy umiłowania rzeczy dziwnych, niezwykłych, a nawet anormalnych.

III dekada
Od 12 do 20 marca, w trzeciej dekadzie Ryb, swój wpływ zaznacza Mars. Uważany jest za planetę odwagi, pasji oraz intensywności przeżyć. Ryby z trzeciej dekady charakteryzują się bardzo silnym poczuciem własnej odrębności i pragnieniem manifestowania indywidualnych cech. Całe życie ponawiają próby ukształtowania otoczenia na swoją modłę. Tak jak u wszystkich Ryb, również i u nich intuicja, podświadomość, bogate życie wewnętrzne odgrywają pierwszoplanową rolę, jednakże wpływ Marsa sprawia, że atuty te wykorzystywane są głównie do walki. Ryby z trzeciej dekady są ogromnie wrażliwe na nieład i cierpienie, tak zbiorowe, jak indywidualne. Ich pasją jest walka o zmianę tego stanu rzeczy. Pragną być dobroczyńcami ludzkości, pragną tworzyć wielkie, społecznie użyteczne dzieła.

Ponieważ ich rozpoznanie rzeczywistości nie zawsze jest trafne, a instynkt samozachowawczy nikły, często swoim postępowaniem narażają się na nieprzyjemności. Przeżywają wtedy niezwykle silne załamania, depresje, frustracje, nie wyciągają z tego jednak wniosków na przyszłość. Brak im zmysłu praktycznego. Czasami, gdy bojowość Ryb z trzeciej dekady jest mniejsza, zadowalają się one sumiennym wypełnianiem obowiązków w pracy, a pasję zmiany otoczenia przenoszą na teren prywatny. Zawsze jednak w wyobraźni widzą siebie w roli bojownika walczącego o sprawy innych. Ich podejście do świata i swojej w nim roli jest trochę baśniowe, literackie. W stosunkach z innymi ludźmi nie należą do najłatwiejszych partnerów. Łatwo ich zranić, trudno ugłaskać. Cieszą się przyjaźnią innych ze względu na swój altruizm i interesującą osobowość, ale potrafią zerwać nawet wieloletnią przyjaźń z sobie tylko znanych przyczyn. Również w miłości właściwe im są szalone wzloty i dramatyczne upadki. Przecenianie własnej roli i osoby prowadzi często do nieporozumień. Dopiero z biegiem lat uspokajają się i wtedy są doskonałymi, wzorowymi partnerami, pełnymi poświęcenia i opiekuńczych uczuć.

Wróżbitka agnieszka

Wróżka online Justyna

Wróżka Justyna specjalistka od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić w jakim kierunku możesz się udać, aby nie stracić życiowej szansy. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Wróżki.

napisz sms
zadzwoń
Wróżbita Maciej

Wróżbita Maciej

Wróżbita Maciej specjalista od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić może w jakim kierunku się udać, aby nie stracić życiowej nadziei. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Macieja.

napisz sms
zadzwoń
Serwina

Tarocistka Renata

Tarocistka Renata specjalistka od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić w jakim kierunku możesz się udać, aby nie stracić życiowej szansy. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Wróżki.

napisz sms
zadzwoń
0 0 votes
Daj ocenę