Horoskop Skorpion online

Horoskop Skorpion

Horoskop Skorpion online – Słońce wchodzi w znak Skorpiona 24 października i przebywa w nim do 22 listopada. Urodzeni w tym czasie znajdują się pod wpływem Marsa, który symbolizuje pewną postać energii – uzewnętrznianie się przejawów aktywności człowieka wobec otoczenia.

Uosabia bowiem pasję, odwagę, agresywność i niezależność. Mars opiekuje się pierwszą dekadą Barana i Skorpiona, drugą Bliźniąt i Koziorożca oraz trzecią Ryb. Ludzie urodzeni pod wpływem Marsa prowadzą życie burzliwe, intensywne, pełne przygód, ich charakter jest przeważnie wojowniczy, lekceważą niebezpieczeństwa, pogardzają nawet śmiercią, nierzadko są agresywni i okrutni. Życie rodzinne mają najczęściej skomplikowane. Wiele zależy od układu gwiazd w chwili ich urodzin. Kiedy położenie planet i gwiazd względem siebie jest sprzyjające, wpływ Marsa powoduje wzrost odwagi, inicjatywy, ambicji, niezależności i spontaniczności. Przy niepomyślnym położeniu ciał niebieskich ujawniają się takie cechy, jak gwałtowność, agresja, kłótliwość, nietolerancja, okrucieństwo. Wpływ Marsa jest najsilniejszy między 42. a 56. rokiem życia. Żywiołem Skorpiona, podobnie jak Raka i Ryb, jest woda. Przyjmuje się, że ludzie wody kierują się w życiu silnymi emocjami, są bardzo wrażliwi i pozornie łatwi do kierowania. Jednak, mimo że bez oporów poddają się cudzym wpływom, nigdy nie wiadomo, jaki będzie ostateczny efekt tych zabiegów.

Znaki wodne to wszelkie odcienie emocji. Skorpion to woda w postaci lodu, symbolizująca głębokie i intensywne skrywanie przed światem namiętności. Tajemniczością i chłodem paraliżują intruzów, którzy chcieliby przeniknąć tajemnicę ich wewnętrznego życia. Ze względu na pozycję Słońca w cyklu rocznym Skorpion należy do tzw. krzyża stałego, który obejmuje również Byka i Wodnika. Uważa się, że krzyż stały oznacza wytrwałość i wytrzymałość, a także umiejętność kontynuowania wielkich przedsięwzięć.


Szczęśliwy dzień – wtorek Feralny dzień – piątek Najlepiej wykształcony zmysł – smak Metal – żelazo
Kamień diament, rubin, opal
Kolor – ciemnoczerwony, niebieski
Szczęśliwa liczba – 9
Kwiat – goździk
Roślina – perz, marchew
Najbardziej podatne na choroby oczy, głowa
Znaki przychylne – Rak, Skorpion, Ryby, Byk
Znaki neutralne – Baran, Panna, Koziorożec
Znaki nieprzychylne – Bliźnięta, Waga, Wodnik, Lew, Strzelec


I dekada
Pierwsza dekada Skorpiona, od 24 października do 2 listopada, upływa pod podwójnym wpływem Marsa. Charakter Skorpionów urodzonych w tym czasie, poddanych tak silnemu wpływowi „ognistej planety”, jest najbardziej wojowniczy ze względu na ogromną dynamikę. To okres, w którym przychodzą na świat bezwzględni, okrutni władcy, siłą wymuszający posłuch wśród poddanych, od¬ważni dowódcy wypraw wojennych, odkrywcy nieznanych lądów czy wreszcie chirurdzy, decydujący się na najbardziej ryzykowne operacje.

Podejmowanie takich właśnie działań wypływa z ogromnej energii życiowej, połączonej z siłą witalną i ambicją. Skorpiony z pierwszej dekady całe życie starają się być we wszystkim lepsze od innych, podporządkować sobie otoczenie, nawet za cenę jego unicestwienia. Ta aktywność połączona z wytrwałością i inicjatywą daje bardzo skuteczne rezultaty w pracy zawodowej, w układach osobistych natomiast bywa powodem dużych trudności. Choć Skorpiony bardzo lubią towarzystwo, potrafią zniechęcić do siebie wielu miłych i wyrozumiałych ludzi dążeniem do dominacji, a także brakiem zrozumienia cudzej psychiki. Nawet działając w najlepszych intencjach, Skorpiony z pierwszej dekady potrafią zranić cudzą miłość i wrażliwość, narazić się na odrzucenie. Często są to tylko nieprzemyślane odezwania się, złośliwe i brutalne żarty albo prowokacyjne zachowanie, ale ponieważ Skorpiony są niezbyt skore do przeprosin, mała rzecz urasta do rangi problemu. Te same przyczyny tkwią również w na ogół niezbyt udanych związkach małżeńskich. Niewierność Skorpionów z pierwszej dekady spowodowana jest tym, że ich potrzeby seksualne są wyjątkowo duże, a skrupuły moralne wyjątkowo małe.

II dekada
Drugiej dekadzie Skorpiona, od 3 do 12 listopada, patronuje dodatkowo Uran. Energia Urana symbolizuje oryginalność i inspiruje do gwałtownych, niespodziewanych reakcji, prowadzących zarówno do zmiany osobowości, jak i zmiany struktury społecznej. Wpływ Urana może dać człowiekowi iskrę geniuszu. Jeżeli będzie to wpływ dodatni, to uzewnętrznia się wówczas: oryginalność, wynalazczość, niezależność, intuicja i umiłowanie wolności, a niekiedy i tolerancja.

Natomiast przy działaniu negatywnym ujawniają się: ekscentryczność, irracjonalizm, nietolerancja, nieodpowiedzialność, nieobliczalność i chaotyczność.
Połączenie wpływów Marsa i Urana sprawia, że w drugiej dekadzie Skorpiona rodzą się ludzie nieprzeciętni. Energia i siła woli po¬łączona ze zdolnością do inspirowania otoczenia, potrzebą wolności i zdolnością burzenia starych struktur społecznych – to cechy wielkiego, rewolucyjnego przywódcy, który potrafi pociągnąć za sobą ludzi. Agresja natomiast i chęć dominacji dodana do nietolerancji i nieodpowiedzialności to obraz człowieka groźnego dla społeczeństwa. Oczywiście, rzadko rodzą się ludzie, których charaktery są sumą wpływów wyłącznie negatywnych bądź tylko pozytywnych. Skorpiony z drugiej dekady to ludzie najczęściej bardzo inteligentni, oryginalni w sposobie myślenia i interesujący ze względu na niekonwencjonalne sposoby działania. Bardzo dobrzy na stanowiskach kierowniczych, zarówno w pracy zawodowej, jak i społecznej. Uczciwi, o głębokim poczuciu sprawiedliwości, bezwzględnie lojalni, są niezawodnymi przyjaciółmi. Uważani powszechnie za interesujących towarzysko ze względu na błyskotliwą wiedzę, a także fascynującą niecodzienność zachowań i poglądów. Wielu Skorpionów z drugiej dekady jest wybitnymi twórcami, zarówno w dziedzinie nauk ścisłych czy humanistycznych, jak i w dziedzinie sztuki. To także doskonali mówcy. Wadą ich jest jednak pewna nieobliczalność zachowań, granicząca z ekstrawagancją, a także przejawiający się niekiedy irracjonalizm i fanatyzm.

W życiu osobistym uchodzą za szczęśliwszych niż ich bracia z pierwszej dekady. Grzeszą niekiedy wybujałym erotyzmem i nie należą do najwierniejszych.


III dekada
Trzecia dekada Skorpiona, od 13 do 22 listopada, podporządkowana jest Marsowi i Wenus mitologicznej parze boskich kochanków. Wpływ Wenus łagodzi agresywność Marsa, wprowadza element harmonii, piękna i miłości do jego wojowniczych poczynań.

Skorpiony z trzeciej dekady, inteligentne i aktywne jak ich po-przednicy, bywają jednak od nich dużo łagodniejsze i mniej konfliktowe. Ich stosunek do życia jest bardziej refleksyjny, próbują wczuć się w psychikę innych ludzi, nie starają się za wszelką cenę zdominować otoczenia. Popełniając błąd, nie starają się zrzucać winy na innych, tylko analizują własne postępowanie i wyciągają wnioski na przyszłość. Ważne miejsce w ich życiu zajmują zagadnienia filozoficzne i religijne, a także problemy życia wewnętrznego. Wszystkie ich poczynania są pełne entuzjazmu i żarliwości, dokładności
i wytrzymałości. Nie zrażają się trudnościami i każdą rzecz starają się doprowadzić do końca.

Skorpiony z tej dekady to doskonali pracownicy, sprawdzający się niemal na każdym stanowisku. Specjalne uzdolnienia przejawiają jednak w dziedzinach technicznych i artystycznych, głównie w rękodziele. Jak wszystkie Skorpiony lubią towarzystwo i starają się mieć wielu przyjaciół. Skorpionom z tej dekady udaje się to lepiej niż ich braciom z dwóch poprzednich, ponieważ starają się powściągnąć swoją wrodzoną wybuchowość, a także umieją przeprosić i załagodzić konflikt.

Urodziwsi niż ich poprzednicy, mają też większy urok osobisty, ułatwiający im kontakty z innymi ludźmi. Lubią bardzo płeć odmienną i są kochliwi, a także niezbyt wierni, czego przyczyną jest ich zbyt duży temperament. Stąd konflikty w małżeństwie, chociaż akurat u Skorpionów z trzeciej dekady więcej jest w tym względzie delikatności i szacunku dla partnera. Na szczęście ewentualne ich miłostki nie stanowią zagrożenia dla związku małżeńskiego, gdyż dla każdego Skorpiona dom i rodzina jest niepodważalną świętością.

Wróżbitka agnieszka

Wróżka online Justyna

Wróżka Justyna specjalistka od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić w jakim kierunku możesz się udać, aby nie stracić życiowej szansy. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Wróżki.

napisz sms
zadzwoń
Wróżbita Maciej

Wróżbita Maciej

Wróżbita Maciej specjalista od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić może w jakim kierunku się udać, aby nie stracić życiowej nadziei. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Macieja.

napisz sms
zadzwoń
Serwina

Tarocistka Renata

Tarocistka Renata specjalistka od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić w jakim kierunku możesz się udać, aby nie stracić życiowej szansy. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Wróżki.

napisz sms
zadzwoń
0 0 vote
Daj ocenę