Horoskop Strzelec online

Horoskop Strzelec

Horoskop Strzelec online – Od 23 listopada do 21 grudnia Słońce znajduje się w znaku Strzelca. Jest to znak podległy Jowiszowi – największej spośród planet krążących wokół Słońca. Jej mitologiczny imiennik Jowisz-Zeus był władcą i ojcem bogów. W astrologii Jowisz symbolizuje dążenie do wiedzy, a także potrzebę stałego doskonalenia siebie, zarówno w sferze umysłowej, jak i emocjonalnej. Jest uosobieniem świadomości społecznej.

Jowisz oprócz Strzelca patronuje również Rybom, pierwszej dekadzie Koziorożca, drugiej Lwa i trzeciej Wagi. Jego wpływ jest najsilniejszy w latach dojrzałych, między 57. a 68. rokiem życia.

Przy korzystnych układach gwiezdnych pozostający pod wpływem Jowisza odznaczają się mądrością, szlachetnością, szerokością horyzontów, dobrotliwością, optymizmem, filozoficznym stosunkiem do życia i humorem.

Kiedy wpływ Jowisza jest negatywny, pojawia się zarozumiałość, niesprawiedliwość, fanatyzm, ważność, hipokryzja, stronniczość i skłonność do nałogów.

Żywiołem Strzelca jest ogień. Znaki ogniste: Baran, Lew i Strzelec żyją niezwykle intensywnie, a ich siły witalne są niespożyte. To wybitni indywidualiści o realistycznym i praktycznym sposobie myślenia. W wypadku Strzelca żywioł ognia sprawia, że ludzie urodzeni pod tym znakiem potrafią inspirować innych. Podsuwają im wspaniałe myśli i ideały, wzbudzają tak potrzebny w życiu optymizm.
Ze względu na pozycję Słońca w cyklu rocznym Strzelec należy do tzw. krzyża zmiennego, który obejmuje również Bliźnięta, Pannę i Ryby. Oznacza on zmienność, niestałość, pogoń za nowymi wrażeniami i nowymi znajomościami.


Szczęśliwy dzień – czwartek

Feralny dzień – środa

Najlepiej wykształcony zmysł – słuch

Metal – cyna

Kamień – szafir, turkus, ametyst

Kolor – niebieski, granatowy

Szczęśliwa liczba 3

Kwiat – tulipan, róża

Roślina – dziurawiec, groch

Najbardziej podatne na choroby – wątroba, system krążenia

Znaki przychylne – Baran, Byk, Waga, Wodnik, Bliźnięta

Znaki neutralne – Strzelec, Panna, Koziorożec, Lew

Znaki nieprzychylne – Rak, Skorpion, Ryby


I dekada
Pierwszej dekadzie Strzelca, od 23 listopada do 2 grudnia, pa-tronuje, oprócz Jowisza, Merkury. Obdarza on swych podopiecznych lotną inteligencją, sprytem i talentami dyplomatycznymi.
Strzelcy z pierwszej dekady są wielkoduszni, o głębokim poczuciu sprawiedliwości i nieprzebranych zasobach dobrej woli w kontaktach z innymi ludźmi. Ich błyskotliwa inteligencja, połączona z rzetelną wiedzą, zapewnia im sukcesy w życiu zawodowym. Są doskonali na stanowiskach kierowniczych i reprezentacyjnych. Etyczni i odważni, szanujący ład społeczny i tradycję, pożądani w każdym zbiorowisku ludzkim. Bardzo łubiani i otoczeni szacunkiem, nigdy nie wykorzystują swojej popularności i pozycji dla prywatnych celów. Ich żywy umysł zdolny jest zarówno do myślenia abstrakcyjnego, jak i realistycznego. Odnoszą sukcesy w adwokaturze, szkolnictwie, w działalności handlowej, finansach oraz interesach. Najczęściej osiągnięcia w pracy łączą ze zdobyciem, już w młodym wieku, dobrej pozycji materialnej, którą sobie cenią, ale jej nie przeceniają. Pełni optymizmu, towarzyscy i dobroduszni, są zwykle otoczeni grupą serdecznych przyjaciół. Można zresztą liczyć na nich w trudnych sytuacjach, ponieważ zawsze bywają pierwsi do bezinteresownej pomocy. Ciekawi świata, lubią poznawać nowych ludzi, nowe kraje, nieznane zagadnienia. Lubią życie pełne rozmachu i przygód. Często w pierwszej dekadzie Strzelca rodzą się podróżnicy i odkrywcy.

W tym bogatym, pełnym wrażeń życiu pomaga im doskonałe zdrowie i niespożyta energia. Chociaż to wielcy indywidualiści, ceniący sobie niezmiernie wolność i niezależność, nie lekceważą obowiązków wobec społeczeństwa i rodziny. Przeważnie są bardzo przystojni i wyposażeni w osobisty czar, podobają się płci odmiennej i sami też bywają podatni na jej uroki. W małżeństwie za¬zwyczaj pozostają wierni i opiekuńczy, choć nie gardzą przelotnymi flirtami bez zobowiązań. Jak wszyscy Strzelcy wcześnie wchodzą w związki małżeńskie.

II dekada
Druga dekada Strzelca, między 3 a 12 grudnia, znajduje się pod dodatkowym wpływem Księżyca. Księżyc, związany ze sferą podświadomości i instynktami, działa na rozwój wyobraźni, pamięć, emocje i nastroje. To jego wpływ powoduje, że Strzelcy drugiej dekady, wyposażeni w szczególny wdzięk, podbijają serca innych ludzi, szczególnie płci odmiennej. Równie inteligentni i otwarci na nowe informacje jak wszyscy Strzelcy, ze zdolnością myślenia abstrakcyjnego i praktycznego, mają dodatkową umiejętność poznawania świata i ludzi intuicją i instynktem. Podświadomość ostrzega ich przed niefortunnym krokiem czy fałszywą przyjaźnią. Rozwinięta wyobraźnia sprawia, że w tej dekadzie rodzą się ludzie o uzdolnieniach artystycznych: literaci, plastycy, aktorzy. To nie lekkoduchy, ale ludzie praktyczni. Traktują swój zawód nie tylko jako posłannictwo, lecz również jako sposób na zarobienie pieniędzy. Zresztą osoby z tej dekady są najczęściej wszechstronnie uzdolnione i w ciągu życia potrafią kilkakrotnie zmieniać zajęcie, zależnie od swojej fantazji. To uprawianie wielu zawodów związane jest też z koniecznym im do szczęścia poczuciem niezależności i niechęcią do jednostajności i stagnacji. Mimo że sprawy finansowe traktują poważnie, nie należą do skąpców ani ciułaczy. Chętnie dzielą się z innymi tym, co posiadają, a i sobie nie skąpią na różnego rodzaju ekstrawagancje.

Odznaczają się na ogół dobrym zdrowiem i energią, choć przeceniają swoje siły i zbyt intensywny tryb życia sprawia, że zaczynają chorować na niedomagania systemu krążenia. Strzelcy z drugiej dekady u swojego partnera oprócz zalet duchowych cenią też i fizyczne. W kontaktach erotycznych są prostolinijni, otwarci i pełni entuzjazmu. Kochają mocno, ale niezbyt głęboko. Cenią sobie związki legalne i nawet popełniając zdradę, nie myślą o trwałym zerwaniu z rodziną. Również wcześnie wchodzą w związki małżeńskie.

III dekada
Trzecia dekada Strzelca, od 13 do 21 grudnia, podporządkowana jest Saturnowi. Saturn symbolizuje odpowiedzialność, wytrwałość, ostrożność i świadomość upływającego czasu. Człowiek podlegający jego wpływom charakteryzuje się realistycznym i praktycznym stosunkiem do życia. O ile Jowisz związany jest ze wzrostem i ekspresją, o tyle Saturn uświadamia, że każdy rozwój, jeśli ma spełnić oczekiwania, musi mieć swoje granice. Silny Saturn przy słabym Jowiszu często oznacza brak rozmachu życiowego i skłonność do zamykania się w sobie. Silny Jowisz i słaby Saturn powodują skłonność do podejmowania ryzykownych decyzji i brak umiejętności wyciągania wniosków z popełnionych błędów.
Strzelcy z trzeciej dekady mają najbardziej zróżnicowane charaktery ze wszystkich urodzonych pod tym znakiem. Łączy ich jednak wiele cech wspólnych, właściwych głównie Strzelcom. Są inteligentni, bystrzy, dociekliwi, umieją się uczyć i korzystać w praktyce ze zdobytej wiedzy. Bardziej przewidujący i ostrożni niż ich pobratymcy z poprzednich dekad, nie podejmują na ogół zadań ryzykownych, natomiast powierzone sobie obowiązki wykonują z największym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Lubią działania konkretne, zmierzające do ściśle wyznaczonego celu.
Cenią ład i dobrą organizację. Zgodnie z tymi cechami dobrze sobie radzą w zawodach związanych z zarządzaniem, dozorem i sądownictwem. Cechuje ich zdolność do odróżniania spraw ważnych od błahych, obiektywnych prawd od subiektywnych odczuć. Pomaga im to w doskonałej orientacji w środowisku i umiejętnym otaczaniu się właściwymi osobami. Ten większy realizm i praktycyzm życiowy nie oznacza, że Strzelcy z trzeciej dekady uchodzą za mniej interesujących niż urodzeni w dwóch poprzednich. Są równie pełni energii, pasji poznawczych, temperamentu i optymizmu życiowego, tylko bardziej rozważni i przewidujący. Cenieni bywają towarzysko ze względu na umiejętność współżycia, dobry humor, interesujący sposób prowadzenia rozmowy. W życiu społecznym na uwagę zasługuje ich głębokie poczucie sprawiedliwości i cywilna odwaga. Śmiało stają w obronie ideałów i pokrzywdzonych, nie boją się autorytetów ani osobistych konsekwencji. Tak jak pozostali Strzelcy cieszą się dobrym zdrowiem i witalnością, a także rozwiniętym popędem seksualnym. Potrafią angażować się jednocześnie z kilkoma partnerami, nie czując z tego powodu przesadnych wyrzutów sumienia. Starają się jedynie, aby ich sprawki nie wyszły na jaw, ponieważ dom i rodzina są dla nich bardzo ważne.

Wróżbitka agnieszka

Wróżka online Justyna

Wróżka Justyna specjalistka od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić w jakim kierunku możesz się udać, aby nie stracić życiowej szansy. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Wróżki.

napisz sms
zadzwoń
Wróżbita Maciej

Wróżbita Maciej

Wróżbita Maciej specjalista od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić może w jakim kierunku się udać, aby nie stracić życiowej nadziei. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Macieja.

napisz sms
zadzwoń
Serwina

Tarocistka Renata

Tarocistka Renata specjalistka od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić w jakim kierunku możesz się udać, aby nie stracić życiowej szansy. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Wróżki.

napisz sms
zadzwoń
0 0 votes
Daj ocenę