Horoskop online

Horoskop

Astrologia, sięgająca swymi korzeniami starożytności, informuje człowieka o związkach, jakie zachodzą między nim a środowiskiem, w którym żyje. Nie zawęża ona pojęcia środowiska do granic naszej planety i wskazuje na powiązania procesów życiowych i geofizycznych z nieustannymi, cyklicznymi procesami przebiegającymi w naszym Układzie Słonecznym.

Oddajemy do rąk nasze dzieło będące wynikiem prac astrologów z różnych epok i części świata. Niektóre z horoskopów znane są od niepamiętnych czasów, inne po¬wstały współcześnie. Nazewnictwo poszczególnych horoskopów ma charakter umowny.

Nie należy brać go dosłownie, gdyż horoskopy kształtowały się poprzez wieki, a nawet tysiąclecia, na rozległych przestrzeniach, gdzie wielokrotnie zmieniały się państwa i narody.
Ponadto we współczesnej literaturze z dziedziny astrologii stosu¬je się niejednokrotnie dowolne, odautorskie nazewnictwo. Dokonuje się także kompilacji kilku horoskopów w jeden specjalistyczny, na przykład horoskop dla dzieci, horoskop par itp. Wiele z prezentowanych tu horoskopów zmieniło swoją pierwotną wersję i podlegać będzie zapewne dalszym modyfikacjom. Dziś nie sposób nawet doszukać się ich autorów.


W przedstawionym zbiorze zauważysz różnice w interpretacji ludzkich zachowań u osób spod tych samych znaków zodiaku. Podaliśmy je świadomie, aby czytający mogli sami ocenić trafność danego horoskopu i wybrać najbardziej odpowiadający.


Oczywiście, jak zwykle przy tego typu serwisu, należy zawarte w niej treści traktować z uśmiechem.

Wróżbitka agnieszka

Wróżka online Justyna

Wróżka Justyna specjalistka od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić w jakim kierunku możesz się udać, aby nie stracić życiowej szansy. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Wróżki.

napisz sms
zadzwoń
Wróżbita Maciej

Wróżbita Maciej

Wróżbita Maciej specjalista od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić może w jakim kierunku się udać, aby nie stracić życiowej nadziei. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Macieja.

napisz sms
zadzwoń
Serwina

Tarocistka Renata

Tarocistka Renata specjalistka od kart Tarota przewidzi i powie ci co Ciebie może spotkać oraz doradzić w jakim kierunku możesz się udać, aby nie stracić życiowej szansy. Aby poznać przyszłość Zadzwoń lub napisz sms do Wróżki.

napisz sms
zadzwoń
0 0 votes
Daj ocenę